כיצד ניתן לעצב גדר עץ לגינה

גדר עץ לגינה היא דבר יפה לחצר-היא הדבר הראשון שכל אחד יראה כאשר הוא ייכנס לחצר. גדר מעץ יכולה להשתלב עם הצמחייה מסביב, ליצור סביבה נעימה עבור האורחים.

שילוב של פרחים בגדר

הגדר נמצאת רק בחצר הבית. הגדר  נועדה לתיחום הבית. כיום ניתן למצוא תוספות שונות לגדר.  בדומה לשער, גדר עץ היא יפה ותורמת למראה הבית. גדר עץ יכולה להשתלב עם השער וביחד עם הגינה והצמחייה. כמו כן, ניתן לשלב פרחים בגדר. שילוב של פרחים בגדר להשלמת המראה היפה יכול לתרום למראה גינה.

גדר מעץ לגינה - מדהים!גדר מעץ לגינה – מדהים!

מראה כפרי לגינה

גדר עץ לגינה בעלת עיצוב מרשים הופכת את הגינה למרהיבה. גדר עץ לגינה מאפשרת לכם ליהנות ממראה כפרי לגינה. העץ הינו חומר באמצעותו ניתן לבצע שילובים שונים למשל, העץ משתלב עם צמחייה ויוצר מראה טרופי מרשים. כמו כן, גדר עץ לגינה היא קלה לתחזוקה.

אומנם העץ מושפע מפגעי מזג האוויר בקיץ או בחורף, אך מספר פעולות פשוטות יכולות לסייע לשמירה על מראה נהדר. מומלץ לצבוע את הגדר בצבעים אטומים וכך יהיה ניתן להגן על הגדר לתקופה ארוכה. בנוסף, קיימת אפשרות לשמן את העץ ולהעניק לו מראה טבעי יותר. מאידך, צביעה  בלכה מעניקה יכולת הגנה  טובה יותר מפני שריטות. מומחים בתחום עיצוב הבית ועיצוב גינה בפרט ישמחו לסייע לכם.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*


*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>