פרקט מולבן – סוגים שונים לבית ולמשרד

פרקט מולבן

פרקטים מיוצרים מסוגי עץ שונים, השונים במראה שלהם, בצבעם וכן ברמת הקושי. במידה וברצונכם לשלב גוונים מסוימים, ניתן להתייעץ עם מעצב הבית שיתאים את הגוון לסגנון העיצוב של הבית. בשנים האחרונות פרקט מולבן הפך לפופולרי בשל מראהו היוקרתי.

פריט אופנה מבוקש

פרקט מולבן - מתאים גם למשרדים

פרקט מולבן הפך לפופולרי במיוחד. מדובר בפרקט המיועד לריצוף בתים. בנוסף, פרקט מולבן מהווה את המילה האחרונה בעיצוב משרדים. פרקט מולבן מסמל עבור רבים אצילות, ניקיון וחגיגיות.

פרקט מולבן זוכה למקום של כבוד בין כל הפרקטים בשל יופיו ותחושת היוקרה שהוא מעניק. תמיד חלמתם להתעורר לבוקר בצבעים לבנים? באפשרותכם לעשות זאת. בשונה מפרקטים אחרים, פרקט מולבן מגיב היטב לתאורה, כך שאין לכם ממה לחשוש

 כיצד לתחזק פרקט מולבן

האם קשה לתחזק פרקט מולבן? התשובה היא ממש לא. פרקט מולבן קל לתחזוקה בדיוק כמו כל פרקט אחר על ידי ניגוב נקודתי של השטח. הפתרון הטוב ביותר לניקוי פרקט מולבן הוא באמצעות מגב מיוחד הנועד לניקוי פרקטים. על המגב מורחים חומר מיוחד כ24 שעות לפני התחלת הניקיון. לאחר מכן השטח מקבל מראה יפה.

יחד עם זאת, יש להביא בחשבון כי שריטות יראו בקלות על פרקט מולבן. לכן, כדאי להקפיד ולשמור על הפרקט או לחילופין לבחור פרקט מסוג זה במקומות בהם אין תנועה המונית של אנשים כמו בחדר השינה למשל.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.