בניית בתי עץ – להגשים את החלום

הורים רבים בישראל מבקשים להגשים עבור ילדיהם את החלום, ובדיוק כמו בארצות הברית, לבנות עבורם בית מעץ. תכנון בתי עץ היא משימה המיועדת למומחים בתחום בניית בתים על עצים. בסופו של דבר, מדובר בפינה פרטית בה הילדים יכולים לשחק וליהנות מהשקט.

 כיצד לתכנן בניית בתי עץ  לילדים

בשונה ממוצרים המוניים, עבודות עץ כגון בתי עץ לילדים מחייבת מעורבות אישית של בעלי מקצוע בתחום. הם בוחרים ביחד עם הילדים את הדגם הרצוי. כיום ניתן להתרשם מדגמים שונים של בתי עץ לילדים, כאשר כל אחד מהם מקיים במידה כזאת או אחרת את החלומות של ההורים וילדיהם.

בית מעץ - מהמם!בית מעץ – מהמם!

תכנון בתי עץ לילדים עבור העוסקים במלאכה הוא כמו תכנון עוגת חתונה עבור זוג ביום חתונתו כלומר, הם עושים ככל שביכולתם על מנת לענות על הצרכים המיוחדים של הילדים.

בניית בתי עץ לילדים כמו ג'יי. קיי רולינג  

בעת בניית בתי עץ יש להביא בחשבון כי מדובר בתהליך הדורש יצירתיות ועמידה באתגרים שונים שהלקוחות מציבים בפני  מתכנני בתי עץ. הפגנת יצירתיות עשויה להיות משימה מסובכת למדי עבור לקוחות רגילים, אך לא עבור ג'יי. קיי רולינג מחברת "הארי פוטר".

הסופרת המתגוררת באדינבורו החליטה להגשים  את החלום האמריקאי ולבנות לילדיה בתי עץ. מדובר בבתים בני שתי קומות אשר יזכירו את טירת "הוגוורטס" מסדרת הארי פוטר על מנת שילדיה יוכלו להרגיש איך זה לחיות בטירה. בנוסף, בתי העץ יכללו מדרגות לולייניות. במידה ואתם מעוניינים לבנות בתי עץ יוקרתיים עבור ילדיכם, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לצורך בניית בתי עץ.

נוגעים בקרקע – מה היתרונות?

  • זולים: בהשוואה לבתים העשויים מאבן או בטון, בתי עץ עשויים מחומרים זולים יותר.
  • ניידות: ניתן לנייד בתי עץ ממקום למקום.
  • בטיחות: בתי עץ מהווים מקום בטוח לשהות בו בזמן רעידת אדמה.